Silivri Facebook
banner88

AKP Danışma Meclisi Toplanıyor...

AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK


             Adalet ve Kalkınma Partisi Silivri Teşkilatı 2011 yılının  ilk Danışma meclisini 21 Şubat Pazartesi Günü saat 20:00 de Kavaklı  Düğün Salonunda  gerçekleştirecek .
             Silivri Teşkilatının olağan düzenlediği  Danışma Meclisinin Pazartesi  günkü konuğu Bayrampaşa  Belediye Başkanı Hüseyin  Bürge  olacak . Metin Karakaş Başkanlığında gerçekleştirilecek olan Meclise İl Yönetim Kurulu Üyeleri , İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Yönetim Kurulu Üyeleri, Geçmiş Dönem İlçe Başkanları , Geçmiş Dönem Belediye Başkanları , Kurucular Kurulu , Danışma Kurulları , Meclis Üyeleri , İl genel Meclis Üyeleri , Mahalle ve Köy Yönetimleri  katılacak.
             İlçe Başkanı Metin Karakaş’ın açılış konuşmasını yapacağı Danışma Meclisinde ; İstanbul’un Bayrampaşa gibi önemli bir İlçesine 3 dönemdir  Belediye Başkanlığı yapan  , Mahalli İdareler , Yerel Kalkınma Projesi ,Türk Dünyası ve Yerel  Yönetimler , Sosyal Belediyecilik Anlayışı  gibi önemli projeleri  hayata geçiren Bayrampaşa Belediye Başkanı Hüseyin Bürge misafir olacak.
           Avrupa Konseyi, Türk Dünyası Belediyeler Birliği Zirvesi başta olmak üzere birçok uluslar arası toplantılarda sunduğu tebliğler ile yerel yönetimler kavramına yeni açılımlar getiren Bürge katılımcılara yerel siyaset ve belediyecilik konularında bilgilendirici konuşmalar yapacak.
 

 

 

 

 

 

 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol