Silivri Facebook
banner88

CHP'DE YOL HARİTASI...

 

CHP’de “Yol Haritası” çiziliyor

 

CHP Silivri İlçe Örgütü, yaklaşmakta olan yerel seçimler öncesinde Mahalle Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri’yle bir araya gelerek izlenecek yol haritasını belirliyor. Ziyaretlere öne çıkan en önemli ana başlık ise Silivri’yi almanın ötesinde İBB ve genel iktidar hedefi oldu.

 

CHP Silivri İlçe Örgütü, yaklaşmakta olan 2014 yerel Seçimleri öncesinde, Mahalle Başkanları ve Yönetim Kururlu Üyeleriyle bir araya gelerek izlenecek olan yol haritasını belirliyor. Mahalle Konseyleri’nin daha aktif hale getirilmesini ve 2014’te yeniden iktidarı hedefleyen parti içi eğitim ziyaretlerinin geçtiğimiz akşam gerçekleşen Büyükçavuşlu ve Değirmenköy Mahallesi ayağında CHP Silivri İlçe başkan Yardımcısı ve Eğitim Sekreteri Cengiz Ağpur, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Tezeller, Hüseyin Şahin, Hakim Yıldız, Silivri Belediyesi Meclis Üyeleri Doruk Bulut, Ahmet Yücegök, Melih Yıldız ve İl Genel Meclis Üyesi Şerif Sezen yer aldılar.

 

“SİLİVRİ YETMEZ” VURGUSU

            CHP Silivri İlçe Örgütü tarafından 2013 yerel seçimleri öncesinde izlenecek yol haritasının belirlenmesine yönelik ziyaretlere özellikle ön plana çıkan konu, Silivri’yi almanın yetmeyeceği, İstanbul Büyükşehir belediyesi ve sonrasında da genel iktidarın kazanılması gerekliliği oldu.

 

ÇALIŞMA METODLARI ANLATILDI

 

Parti içi eğitim ziyaretlerinde CHP Silivri İlçe Başkan Yardımcısı ve Eğitim Sekreteri Cengiz Ağpur, Genel Merkezin belirlediği ve yerel seçimlere gidilen süreçte hangi çalışma metotlarının izleneceğine yönelik bilgiler aktardı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol