Silivri Facebook
banner88

GÜMÜŞYAKA'DA MUHTEŞEM İFTAR...

GÜMÜŞYAKA’DA 2500 KİŞİ İFTARDA BULUŞTU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı’nın Gümüşyaka’da düzenlediği iftar yemeğinde 2500 kişi birlikte iftar açtı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve AK Parti Silivri İlçe Başkanlığı, Gümüşyaka Mahallesi Piri Reis Caddesinde iftar yemeği düzenledi. Yemeğe, AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, İlçe Başkan Yardımcıları Mehmet Çaylak, Aydın Karabina, İslam İbracık, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İBB ve Silivri Belediyesi AK Partili Meclis üyeleri, AK Parti Silivri Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Gezeren ve Yönetimi ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ŞİŞMAN VE YILDIZ’DAN TEŞEKKÜR

Planlanan sayıdan fazla katılım nedeniyle meydanın yanındaki parka da taşan iftar yemeğine yaklaşık 2500 kişi katıldı. AK Parti Gümüşyaka Mahalle Başkanı İlyas Yıldız ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi AK Partili Meclis üyesi Tamer Şişman, katılımcılara teşekkür konuşması yaptılar.

ÖNEMLİ BİR SÜRECİN İÇİNE GİRDİK

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Dilek Demiral, biz iftarlarımızı açarken çok önemli, Müslümanlar için dua ediyoruz. Çünkü Müslümanlar zor günler yaşıyor. Çok şükür bugün Ülkemizin geldiği refah düzeyi çok iyi ama, çevremizdeki komşularımızda akan, Müslüman kanları bizleri üzmekte Ülkemiz, Demokratik bir süreci yaşayacak. İlk defa halkımız Cumhurbaşkanını seçecek. Bu tarih çok önemli, Ben inanıyorum, bundan sonraki nesillerde çocuklarımız, torunlarımız, bu günleri buraya emek veren, bu davaya bu sürece emek veren bizleri de anacaklardır. Çok önemli bir sürecin içine girdik. Hayırlı Ramazanlar diliyorum. Allah tuttuğunuz oruçları kabul etsin” dedi.

 

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol