Silivri Facebook
banner88

Karakaş Şampiyonu Ödüllendirdi...

KARAKAŞ’TAN GENÇ SPORCUYA HEDİYE

       Adalet ve Kalkınma Partisi Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, Türkiye Gençler Tekvando Şampiyonasında 63 kiloda 3. olan Hasan Sabriye Gümüş Lisesi 2. sınıf öğrencisi Güldane Beyza Erel’e altın hediye etti.

      Şampiyonu ve antrenörünü makamında kabul eden İlçe Başkanı Metin Karakaş misafirlerini Ak parti Silivri İlçe Teşkilatı Spor Komisyon Başkanı Adem Argıç’la Beraber ağırladı. 
      
      Antrenörlüğünü Bilal Erel’in yaptığı Güldane Beyza Erel 15 - 20 Şubat tarihleri arasında Antalya’nın Alanya İlçesinde düzenlenen ‘’Türkiye Tekvando Gençler Şampiyonası’’na katıldı. Bu şampiyonada başarılı maçlar çıkartarak sadece 1 puan ile şampiyonluğu kaçırıp 63 kiloda 3. ‘lüğü elde eden Erel, İlçemiz spor camiasına önemli bir başarı kazandırmış oldu.

      Sadece futbol değil sporun tüm branşlarına kendisi ve teşkilatının desteğinin her zaman devam edeceğinin altını özellikle çizen Karakaş ; ‘’ Türkiye çapında düzenlenen bir turnuvada ilçemize bu başarıyı getiren Güldane Beyza Erel kızımın çalışmalarını ve azmini takdirle karşılıyor, kendisiyle gurur duyuyorum.’’ dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol