Silivri Facebook

KARAKAŞ SÖZÜNÜ TUTTU...

İBB, KİPTAŞ 2. ETAP’IN YOLLARINI ASFALTLADI
AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, Ramazan ayında verdiği sözü tuttu ve İBB ekipleri tarafından KİPTAŞ 2. Etap’ın tüm bağlantı yolları asfaltlandı. Bağlantı ve çevre yollarına yaklaşık 7000 ton asfalt döküldü.
AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri, İBB ve İl Özel İdaresi’nin Silivri’de yapımı devam eden yatırımlarını Ramazan ayı içinde yerinde gezerek bilgi aldı. AK Parti heyetinin ilk durağı, Silivri’de şehircilik ve müteahhitlik standartlarını yükselten, çağdaş donanımları ve sosyal donatıları ile örnek gösterilen KİPTAŞ 2. Etap Konutları oldu. KİPTAŞ 2. Etap Konutları yöneticilerinden yapımı tamamlanma aşamasına gelen bloklar ve yapımı devam eden cami inşaatı hakkında bilgi alan Karakaş ve ekip arkadaşları, yine siteye ait bahçede bulunan ve Silivri’nin en büyük kapasiteli okullarından olan ilköğretim okulunu da gezdi. Bu yıl hizmete başlayacak olan ilköğretim okulunun kapalı spor salonu, basketbol sahası, çocuk parkı ve diğer donanımları ile özel okulları andıran durumunu beğenen Karakaş, KİPTAŞ 2. Etap’ın Silivri ile tüm bağlantı yollarının da kısa bir süre içinde asfaltlanacağını söyledi.

KARAKAŞ SÖZÜNÜ TUTTU
AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, Ramazan ayında verdiği sözü tuttu ve İBB ekipleri tarafından KİPTAŞ 2. Etap’ın tüm bağlantı yolları asfaltlandı. Ramazan ayının son günlerinde başlayan çalışmalar, bayram tatilinin ardından kaldığı yerden devam etti. KİPTAŞ 2. Etap Konutları’nın alt yolu ile bu yola bağlanan tüm ara yollar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından asfaltlandı.

İKTİDARIN İMKANLARINI HİZMET OLARAK SUNUYORUZ
Zemin asfaltının üzerine 2. kat asfalt da döküleceğini belirten AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, “Silivri’nin ihtiyaç ve sorunlarını bilen, planlı ve programlı bir şekilde hizmetini sürdüren bir ekip olarak, sorunları çözüme kavuşturmaya devam ediyoruz. Hükümetimiz ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin imkanlarını ilçemizin ihtiyaçları ve geleceği adına değerlendiriyoruz. Büyük Silivri’nin geleceği için çalışmaya devam ediyoruz. İktidarın imkanlarını hizmet olarak sunuyoruz” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol