Silivri Facebook
banner88

KARAKAŞ'IN REGAİB KANDİLİ MESAJI

2 Haziran 2011 Perşembe akşamı rahmet, bereket ve mağfiret mevsimi olarak nitelendirilen üç aylara girdiğimizi müjdeleyen Regaip Kandili’ni kutlayacağız.  İnsani değerlerin, kardeşliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın artmasına vesile olan bir döneme daha girmiş bulunmaktayız.
Huzur ve maneviyat dönemine girdiğimizin habercisi olan Regaib Kandili’ni kutlamanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Manevi dünyamıza heyecan kazandıran bu mübarek ay ve geceler, yaradanımıza, vatanımıza, milletimize ve tüm insanlığa karşı görev ve sorumluluklarımızı bir kez daha bizlere hatırlatmakta, yanlış ve kusurlarımızdan vazgeçme yolunda önemli bir dönemi oluşturmaktadır.
Bu mübarek mevsim, çekişmeler, kırgınlıklar, şahsi menfaatlerin ortadan kalkması, dinimizin emrettiği sevgi, saygı, barış ve hoşgörü ortamına katkı sağlaması, birlik ve beraberliğimizi tehdit eden unsurları ortadan kaldırması açısından da değer taşımaktadır.
İnsani ve ahlaki değerlerimizi yüceltmesi için fırsat olan mübarek Regaip Kandili’nizi tebrik eder, mübarek 3 ayların İslam alemine, milletimize hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

 

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol