Silivri Facebook
banner101

ÜLKÜ OCAKLARI İFTARINA YOĞUN KATILIM...

ÜLKÜ OCAĞI İFTAR DÜZENLEDİ

Silivri Ülkü Ocağı geçtiğimiz akşam Silivri Sahilinde iftar yemeği düzenledi. Düzenlenen iftar yemeğine ülkücüler ve vatandaşlar tarafından yoğun katılım sağlandı.

Silivri Sahilinde düzenlenen iftar programına MHP Silivri İlçe Başkanlığı yöneticileri,3.Bölge Başkanı Dr. Şuayip Gülümser, partililer, Ülkü ocağı mensupları, STK temsilcileri, Muhtarlar, spor kulübü yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

ARIKAN; “ALİ KINIK İLE EĞİTİM VERECEĞİZ”

 Verilen iftar yemeğinde bir konuşma yapan Silivri Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Nurullah Arıkan ‘‘Düzenlediğimiz iftarda bizleri yalnız bırakmadığınız için şükranlarımı sunuyorum. Allaha şükürler olsun ki Silivri’de Ülküdaşların bir araya geldiğinin bugün bir göstergesini yaşadık. Bu kalabalığı gördükten sonra bizler bölge başkanımızın izniyle Eylül’de de bu kalabalığa Ali Kınık’ı misafir edeceğiz. Ali Kınık’la 2014-2015 Eğitim yılına başlayacağız inşallah” şeklinde konuştu.

GÜLÜMSER; “ ÇALIŞMALARI TAKİP EDİYORUZ”

İftar programındaki son konuşmayı da Ülkü Ocakları 3.Bölge Başkanı Dr. Şuayip Gülümser yaptı. “Böyle bir organizasyonda Nurullah Arıkan ve yönetimine Silivri’de Türk Milletine ve Türk Bayrağına gönül vermiş bütün halkımızı  bir araya getirdiği için binlerce kez teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasına başlayan Gülümser konuşmasını şöyle sürdürdü “Bu mübarek günlerin feyzinde bereketinde bir araya gelmek herkese nasip olmuyor. Son günlerde Irak Türkmenlerinin yaşadığı çileye hep birlikte şahit oluyoruz. Doğu Türkistan’da Müslüman Türk halkına oruç tutmak dahi yasaklandı. Son birkaç gündür Filistin’deki Müslümanlarda bizim ıstırabımız, orada ıstırap dolu bir süreç yaşanmakta. Yediğimiz ve içtiğimiz her yudumda binlerce kez rabbimize şükür etmemiz lazım ki özgür ve hür bir şekilde bayrağımızın altında gölgesinde huzurlu bir şekilde iftarımızı yapabiliyoruz. Silivri Ülkü Ocaklarının çalışmalarını İstanbul İl yönetimi ilgiyle takip ediyor. Hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından ise ülkücü gençler, toplanarak ülkücü yemini etti. Ülküyü yemini eden gençler vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılanarak ayakta alkışlandı.

 Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol