Silivri Facebook
banner88

Güzellik Yarışmasından Ayrıntılar, FOTO'lar
 
Kaynak : Silivri Belediyesi
 
Silivri Belediyesi 3. Uluslararası Yoğurt Festivali Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında, Silivri Atatürk Meydanı Festival alanında Yoğurt Güzeli yarışması düzenlendi. Festivalin geleneksel unsurları arasında bulunan yarışmaya 10 bayan katıldı, jüride ünlü isimler yer aldı. 17 yaşındaki Damla Pehlivan, Yoğurt Güzeli seçildi.
 
GÜZELLERİ, ÜNLÜ JÜRİ DEĞERLENDİRDİ
Yoğurt Güzeli yarışmasında jüri Müzik Yapımcısı Şahin Özer’in başkanlığında ünlü oyuncu Cüneyt Arkın, Türk Pop Müziği’nin çınarlarından Berkant, Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan’ın eşi Bahar Turan, AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyeleri İnci Aydar ve Fümeral İnce’den oluştu.
 
Jüri ve protokol önünden yürüyerek geçen güzellere “Gelecekte nasıl bir dünya düşlersiniz?, Küresel ısınma size ne ifade ediyor?, Silivri’yi nasıl düşlersiniz?, Sizce Silivri’nin en çok hangi özelliği öne çıkarılmalıdır?, Sizce güzellik nedir?, Silivri’de neden Yoğurt Festivali düzenleniyor?, Silivri’yi yöneten bir insan olsanız halka vereceğiniz ilk mesaj ne olur?” şeklinde değişik sorular soruldu.
 
DAMLA PEHLİVAN YOĞURT GÜZELİ SEÇİLDİ
Jürinin titiz değerlendirmesinin ardından 17 yaşındaki Damla Pehlivan, Silivri Yoğurt Güzeli seçildi. Yarışmaya katılan Gürcistan vatandaşı Zeymab Dağalitse Turizm Güzeli seçildi. Yarışmada, Sevgi Erdem ikinci, Belkıs Hatun üçüncü seçildi.
 
Güzellere taçları ve para ödülleri Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan ve jüri üyeleri tarafından verildi.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol