Silivri Facebook
banner88

Işıklar Eğitimcilerden Destek İstedi...

IŞIKLAR GELECEK NESLİN MİMARLARINI UNUTMADI
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, 24 Kasım Öğretmenler Günü ve Haftası nedeniyle ilçe genelindeki okullara gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor. Öğretmenlere hediyelerini takdim eden Başkan Işıklar, okulların eksikleriyle ilgili tespitler de yapıyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü ve Haftası nedeniyle ilçe genelindeki okullara ziyaretler gerçekleştirerek, öğretmenlerle bir araya gelen Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar eğitimcilerin gününü kutladı. İlçe merkezinden sonra hafta boyunca mahallelerde ve köylerde bulunan okulları da ziyaret eden Başkan Işıklar; öğretmenlere, hazırlattığı belediye logolu Moleskine defter ve kalemler ile Öğretmenler Günü’ne özel olarak hazırlattığı pastaları hediye etti. Okul yöneticileri ve öğretmenlerle eğitim çalışmaları ve okulların durumu hakkında sohbette bulunan Işıklar, okulların eksiklerini de tek tek not etti.

EĞİTİMCİLERDEN DESTEK İSTEDİ
Eğitimcilere ilçe genelinde gerçekleştirdiği çalışmalardan söz eden Başkan Işıklar, özellikle Gıda Bankacılığı, Engelli ve Yaşlı Koordinasyon Merkezi ile Kariyer ve İstihdam Ofisi’nin hizmetlerini anlatarak, ihtiyaç sahibi insanlara duyurulması konusunda eğitimcilerden destek istedi. Kendisine aktarılan tüm talep ve eksikleri imkânlar dâhilinde yerine getireceğinin sözünü veren Işıklar, eğitime verdiği önemi bir kez daha dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol