Silivri Facebook
banner88

Mecliste Bahar Havası Yaşandı...

İktidar ve Muhalefetin oy birliği ile kabul ettiği, komisyon ve karar celsesi  olarak uyumlu bir şeklide geçen, önemli gündem maddeleri için örnek bir toplantı yapıldı.


BÜTÇE VE STRATEJİK PERFORMANS OY BİRLİĞİYLE GEÇTİ
Silivri Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nın III. Birleşiminin I. Oturumu’nda Bütçe ve Stratejik Performans Programı ile ilgili görüşülen gündem maddeleri oy birliğiyle meclisten geçti.

Silivri Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nın III. Birleşiminin I. Oturumu, 22 Ekim 2010 Cuma Günü saat 14.30’da Silivri Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Görüşülen iki gündem maddesi de oybirliğiyle meclisten geçti.

-Gündemin ilk maddesi olan Belediyemiz 2011 Mali yılı Bütçesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu görüşünde şu ifadelere yer verildi; “Komisyonumuz tarafından yapılan inceleme sonucunda 2011 mali yılında uygulanacak tarife ile 76 milyon 284 bin TL’lik gelir ve gider bütçesi komisyonumuzca oy birliğiyle uygun görülmüştür.” Gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

-2. Gündem maddesi olan Belediyemiz 2011 Mali Yılı Stratejik performans programı ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu görüşünde şu ifadelere yer verildi; “Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün koordinasyonu ile hazırlanan Silivri Belediyesi 2011 Mali Yılı Performans Programı 5393 sayılı belediye kanununun 41. maddesi uyarınca komisyonumuz tarafından uygun bulunmuştur.” İkinci gündem maddesi de oy birliğiyle kabul edilerek meclisten geçti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol