Silivri Facebook
banner88

Silivri Belediye Bütçesi Oy Birliğiyle...
SİLİVRİ BELEDİYESİ 2011 YILI BÜTÇESİ İBB MECLİSİ’NDEN GEÇTİ
 
İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantı Gündemi’nde görüşülen, Silivri Belediyesi 2011 Mali Yılı Bütçesi Hesabı oybirliğiyle meclisten geçti.
 
Silivri Belediyesi 2011 Mali Yılı Bütçesi Hesabı ile ilgili İBB Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu, 24 Kasım 2010 Çarşamba Günü İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantı Gündeminde görüşüldü. Gündemin 266. maddesi olan Silivri Belediyesi 2011 Mali Yılı Bütçesi, 76.284.000.00 TL olarak İBB Meclisi’nden oy birliğiyle geçti.
 
IŞIKLAR TEŞEKKÜR ETTİ
 
Meclise katılan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bütçenin kabul edilmesinin ardından söz alarak tüm İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerine teşekkür etti. Işıklar; “Silivri tarımın, sanayinin, turizmin ve hizmet sektörlerinin birbiriyle çelişmeden gelişebileceği ender bölgelerden biridir. Gelişen ilçemizin daha büyük bütçelere ihtiyacı olduğunu belirtmek istiyorum. Ben bütçemiz kabul edildiği için tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Daha çok destek ve ilgi beklediğimizi de ayrıca ifade etmek istiyorum” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol