Silivri Facebook
banner88

Konuk Sanatçılarla Birlikte Eğlendiler
 
Kaynak : Silivri Belediyesi
 
Silivri Belediyesi Sanat ve Kültür Festivali’nin ikinci günü, Silivri sahilinde devam etti. Festivale katılan sanatçılar ve yazarlara, Silivri Belediyesi tarafından akşam yemeği düzenlendi. Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan, AK Parti Silivri İlçe Başkan Vekili Halit Girgin, Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Metin Karakaş, Silivri Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri ve sanatçılar ile yazarların katıldığı yemekte, Silivri Belediyesi TSM Korosu birbirinden güzel eserleri seslendirdi.
 
SANATÇILARDAN BELEDİYE YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜR
Sanatçılar ve Sanatseverler Derneği Başkanı Lerzan Öke, festivalin düzenlenmesi ve kültür-sanat faaliyetlerine desteklerinden ötürü Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan, Başkan Yardımcısı Metin Karakaş ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi İnci Aydar’a birer buket çiçek ve bir eserini hediye ederek teşekkür etti.
 
Festivalin ilçedeki sanat ve kültür etkinlikleri açısından önemli olduğunu ve devam ettireceklerini belirten Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan da, organizasyona emek veren ressam Taylan Koryürek’e üzerinde Silivri Belediyesi yazı ve logosu bulunan çini tabak hediye etti.
 
SİLİVRİLİ SANATÇILAR, AYAKTA ALKIŞLANDI
Deniz Aydar yönetiminde birbirinden güzel şarkıları seslendiren Silivri Belediyesi TSM Korosu, yemekte bulunanlar tarafından ayakta alkışlandı. Koroyu tebrik eden Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan, koronun ilçedeki diğer etkinlikler ve farklı yerlerde de sahne alması konusunda yardımcı olacaklarını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol