Silivri Facebook
banner88

Silivri Kaymakamına Kavuştu
 
Kaynak : Değişim Gazetesi
 
Uzun süre, eski kaymakam Ali Dursun’dan boşalan kaymakamlık makamına Çatalca Kaymakamı Yüksel Ayhan vekalet ediyordu. Silivri Kaymakamlığındaki bu bilinmezlik, Ahmet Mesut Demirkol’un dün göreve başlaması ve tebrikleri kabulüyle sona erdi.
 
Tebrik edenler arasında Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan, başkan yardımcısı Namık Öndeş, Silivri Garnizon Komutanı Akbulut Kaya, Silivri İlçe Emniyet Müdürü Erdoğan Odabaşı  Gümüşyaka Belediye Başkanı Hüseyin Agu ve İlçe Spor Müdürü Adnan Güneysu ilk sırada yer aldılar.
 
Ayağının tozuyla geldiği Silivri’de önce kendisine tahsis edilen lojmanı gezen Silivri Kaymakamı Ahmet Mesut Demirkol, buradan kaymakamlık makamına geçerek tebrikleri kabul etti.Burada konuklarını ağırlayan Demikol,”Silivri gerçekten güzel bir yerleşim bölgesi.Sel felaketi dolayısıyla ulusal medya aracılığıyla da buradaki gelişmeleri takip etme fırsatı buldum. Karşılıklı anlayış ve sağduyu çerçevesi içerisinde Silivri halkı ile beraber güzel şeyler yapacağımıza inancım sonsuz. Sel felaketinde öncelikle zarara uğrayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun demek istiyorum. Bizi en çok sevindiren can kaybının yaşanmaması. Yerel yönetiminde her türlü önlemi aldığı ve felaketin öncesinde ve sonrasında  yaraların sarılması için gerekenleri yaptığı kanaatindeyim. Ayrıca sel felaketinde zarar gören vatandaşlarımıza yönelik Sosyal Yardımlaşma Fonunun çalışmalara başlayacağını da ifade etmek isterim.” şeklinde kısa bir açıklamayla ilk izlenimlerini aktardı.
 
Tolga EMEK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol