Silivri Facebook
banner88

Başkana Mektup Yazın...

SÖZ SIRASI ÖĞRENCİLERDE
Silivri Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından, çocuklara yönelik olarak başlatılan ‘Başkana Mektup’ isimli mektup kampanyasıyla çocuklar ve gençlerle birebir iletişim kurulması hedefleniyor. 

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, geleceğin teminatı olduğunu ifade ettiği çocuklara ve gençlere yönelik olarak ‘Başkana Mektup’ kampanyası başlattı. ‘Hayal gücü, bilgi ve paradan önemlidir’ diyen Başkan Işıklar, çocukların ve gençlerin hayallerini, projelerini, farklı görüş ve önerilerini ifade ederek yönetime katılmalarını hedefliyor.
Işıklar, çocuklar ve gençlerle birebir iletişim kurulması konusunda ‘Başkana Mektup’ kampanyasının önemini belirterek; “Kentlilik bilincini arttırmak adına başlattığımız bu projemiz kapsamında, öğrencilerimizin saf ve temiz olan samimi duygularını mektup yoluyla öğrenmek istedik. Çocuklarımızın ve gençlerimizin fikir ve düşüncelerini, hayallerini, ilçemizin geleceği ile ilgili beklentilerini önemsiyoruz” dedi.
Öğrencilerin, öğretmenleri aracılığıyla ya da Silivri Belediyesi’nin girişine yerleştirilen sandıkla Başkan’a ulaştıracağı mektuplar, Silivri Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nde toplanacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol