Silivri Facebook
banner101

IŞIKLAR İFTAR PROGRAMLARINDA...

BAŞKAN IŞIKLAR İFTAR PROGRAMLARINDA

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Trakya Anadolu Rumeli Derneği’nin Büyükkılıçlı’da verdiği iftar yemeğine katıldı.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Trakya Anadolu Rumeli Eğitim Kültür – Sağlık Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Büyükkılıçlı Mahallesi’nde vermiş olduğu iftar programına katıldı. Işıklar’a CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları eşlik ederken, yemeğe Muhtar Ahmet Mutlu, Dernek Başkanı Turgay Köksal ve Yönetimi ile mahalle sakinleri katıldı. İftar yemeğinde mahalle sakinleri ve dernek üyeleriyle bir araya gelen Işıklar, hemşerilerinin Ramazan Ayını kutladı.

"RAMAZAN AYI BİRLEŞTİRİCİ VE BÜTÜNLEŞTİRİCİDİR”

Gerçekleşen iftarda konuşma yapan Silivri Belediye Bakanı Özcan Işıklar; "İbadetimizin en değerlilerinden bir tanesi orucumuzu tutup, meydanlarda kadın erkek, çoluk çocuk büyük bir coşkuyla iftar yapıyoruz. Hayrı geçen her kimse emeklerine, hayırlarına teşekkür ediyorum. Ramazan birleştiricidir, bütünleştiricidir. Ramazan ötekileştirmeden birbirlerinin farklılıklarını zenginlik sayarak, hoşgörünün doruğa çıktığı günlerdir. Kıymetini bilmemiz lazım. Bazen içimizde sıkıntılar yaratan günler gelebilir. Onları da yaşıyor olabiliriz ama her karanlığın sonu bir hayırdır. Ben inanıyorum ki Türkiye’de, bu güzel memleketimizde güzel şeyler göreceğiz. Bütün hemşerilerimin ramazanını kutluyorum. Allah kabul etsin” dedi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol