Silivri Facebook
banner101

İŞSİZ GENÇLERE ALTIN BİLEZİK...

KARİYER VE İSTİHDAM OFİSİ’NDEN FREZECİLİK KURSU
Silivri Belediyesi Kariyer ve İstihdam Ofisi, bölgedeki sanayi kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu Frezecilik ile ilgili, ikinci kez Mesleki Eğitim Kursu başlatıyor.

Silivri Belediyesi, arz ve talebi buluşturarak kalifiye eleman arayan işverenleri, iş arayan vatandaşlarla bir araya getirme çalışmalarını sürdürüyor. İŞKUR desteğiyle mesleki eğitimler veren Silivri Belediyesi Kariyer ve İstihdam Ofisi, frezecilik ile ilgili ikinci kez mesleki eğitim kursu başlatıyor. Metal sektörünün en önemli branşlarından biri olan, metal şekillendirme işi Frezecilik ile ilgili açılacak mesleki eğitim kursu, 40 gün boyunca toplam 320 ders saati sürecek. Eğitimler boyunca günlük 15 TL harçlık verilecek kursiyerler, aynı zamanda mesleki hastalıklara karşı sigortalanacak.

KAYITLAR 15 EKİM’E KADAR DEVAM EDECEK
Silivri Belediyesi Kariyer İstihdam Ofisi’nden ve 729 00 03 nolu telefondan alınan kayıtlar, 15 Ekim 2011 Cuma Günü saat 17.00’ye kadar devam edecek. Erkek kursiyerlerin arandığı kurs kayıtları için, kimlik belgesi ve 16 yaşından büyük olma şartı aranıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol