Silivri Facebook
banner88

ÖLÜM KAVŞAĞINDA SON VİRAJ...

ÖLÜM YOLU GÜVENLİ KAVŞAK OLUYOR
Yıllardır birçok ölümlü kazaya sebebiyet veren, Silivri gişeleri D-100 bağlantı yolu üzerindeki kavşakta devam eden kavşak tanzimi ve geometrik düzenleme çalışmaları, bir hafta içinde tamamlanacak.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın talimatları üzerine O-4 Otoyolu Silivri gişeleri D-100 bağlantı yolu üzerindeki muhtelif noktalarda yapılan hemzemin kavşak tanzimi ve geometrik düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Ana yol statüsünde ve Silivri Belediyesi hizmet alanı içerisinde bulunmadığı halde, meydana gelen ölümlü kazaların biran önce sonlandırılması adına Silivri Belediyesi tarafından başlatılan çalışmalar tamamlandığında, mevcut tehlike de ortadan kalkmış olacak.
Mevcut yolda meydana gelen kazaları önleyebilmek amacıyla, çift yol çalışması başlatılan kavşak, orta refüj uygulamasıyla gidiş geliş olarak ikiye ayrıldı. Bordür döşeme, asfaltlama, korkuluk ve aydınlatma çalışmalarının devam ettiği kavşak düzenlemelerinde, düzenli sulama çalışması da gerçekleştiriliyor. İş programı kapsamında sinyalizasyon hariç, devam eden tüm çalışmalar bir hafta içerisinde tamamlanacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol